Agenda  2018:

 

 

20 – 26 augustus – "La Bohème", Dutch Opera zomerworkshop

 

6 – 12 augustus – "Die Zauberflöte", workshop voor amateur zangers/essen

 

29 juli 2018 – "The Medium" & "Suor Angelica", in de kerk van kunstenaarsdorp Ruigoord

Aanvang 15 uur (The Medium), 20 uur (Suor Angelica)

 

1 juli 2018 – "Hänsel und Gretel", Grote Kerk, Overschie

Cast:

 

24 juni 2018 – Waterland Kerkenland, RK Kerk Monnickendam

Fietsroute door Waterland waarbij in de kerken onderweg concerten worden aangeboden.

Dutch Opera Studio zal in de RK Kerk om 12,13,14,15,16 uur highlights uit haar repertoire

uitvoeren.

 

21 mei 2018 – Jubileum concert "Die Walküre" (highlights), Nassaukerk Amsterdam

Aanvang 12.00 uur

Cast:

Brünnhilde - Karolina Tihula

Sieglinde - Christina Schönbach

Siegmund - Jeroen Bik

Wotan - Hans Ritman

Fricka - Frederike Bruijn

Helmwige - Mirjam Lo Tam Loi

Gerhilde - Kerstin Krühler

Ortlinde - Syrinx Jessen

Siegrune - Sandra Lakerveld

Waltraute - Nathalie Mees

Rossweisse - Natasha Hooyberghs

Schwertleite - Tanja van der Werve

Grimgerde - Frederike Bruijn

Aan de vleugel - Jorrit van den Ham

Regie - Wiebke Göetjes

 

12 mei 2018 – "Suor Angelica" Opera in Zierikzee, RK Kerk

Aanvang 14.30 uur

Cast:

Suor Angelica – Kerstin Krühler

Zia Principessa – Tanja van der Werve

Badessa – Marjoke Kager

Zelatrice – Frederike Bruijn

Maestra - Irma Ariaans

Genoffieva -

Infemiera - Marlieke Haandrikman

Dolcina - Marieke Viveen

Osmina -

Cercatrice 1,2 -

Converse 1,2 - Jeanette van den Berg, Petra Mesman

Novice 1,2 - Jeanette van den Berg

Ensemble - Martine van der Berg

Piano - Gilbert den Broeder

 

 

9 – 11 mei – Operaproject Suor Angelica van G.Puccini

 

7 april 2018 – The Medium in de Doopsgezinde kerk te Monnickendam

Aanvang: 15 uur en 17 uur

Cast:

Baba – Tanja van der Werve/Frederike Bruijn

Monica – Jeanette van den Berg/Marlieke Haandrikman

Toby – Jelmer Stolk

Mr. Gobineau – Kristofer Barber

Mrs. Gobineau – Ankie van den Berg/Martine van den Berg

Mrs. Nolan – Fernanda Martinez/Antoinette Stevens

 

28 februari – 4 maart 2018 – Operaproject The Medium van G.Menotti

 

25 februari 2018 - Die Zauberflöte in de kerk van kunstenaarsdorp Ruigoord

Cast:

Pamina – Marlieke Haandrikman

Tamino – Jeroen Bik

Papageno – Jaap de Jonge

Papagena – Astrid Vreeken

Königin der Nacht – Esther Ree

Sarastro – Hans Ritman

Monostatos – Ted van Amsterdam

1e Dame – Christina Schönbach

2e Dame – Kerstin Krühler

3e Dame – Tanja van der Werve

1e Knabe – NN

2e Knabe – Martine van den Berg

3e Knabe – Irma Ariaans

Piano – NN

 

3 februari 2018 – Die Zauberflöte in de Schouwburg van Gorinchem

i.s.m. Fulco's Mannenkoor o.l.v. Michel de Valk

Cast:

Pamina – Mirjam Lo Tam Loi

Tamino – Jeroen Bik

Papageno – Jaap de Jonge

Papagena –

Königin der Nacht – Esther Ree

Sarastro – Hans Ritman

Monostatos – Ted van Amsterdam

1e Dame – Christina Schönbach

2e Dame – Kerstin Krühler

3e Dame – Frederike Bruijn

1e Knabe – Jeanette van den Berg

2e Knabe – Martine van den Berg

3e Knabe – Irma Ariaans

Piano – NN

 

21 januari 2018 - Masterclass amateur singers

 

14 januari 2018 - Groepsles

 

 

Dutch Opera Studio, KvK. nr: 37140466, Kamer van Koophandel Amsterdam